O NAS

Z miłości do herbaty wszystko się zaczęło…

 


     Tea&Tea
 to rodzinna firma, która swój początek zawdzięcza zamiłowaniu do piękna zaklętego w porcelanie i przyjemności płynącej ze smakowania wysokogatunkowych herbat.

 

     Od zawsze wierzymy, że najlepsze efekty można osiągnąć łącząc pasję z pracą oraz dzieląc się z innymi własną fascynacją. W branży herbacianej cieszymy się ponad 15-sto letnim doświadczeniem. Ten czas pozwolił nam znacznie poszerzyć specjalistyczną wiedzę oraz dostosować naszą ofertę do gustów najbardziej wymagających miłośników herbat i porcelany.

 

     Nasza działalność rozpoczęła się w 2000 roku, kiedy to otworzyliśmy nasz pierwszy sklep na warszawskiej Sadybie. Zajmujemy się sprzedażą wysokogatunkowych herbat, kaw, porcelany oraz akcesoriów do parzenia i podawania herbaty. W sklepach Tea&Tea mogą Państwo znaleźć wyszukaną porcelanę rosyjską (Łomonosov), porcelanę angielską (Dunoon, Roy Kirkham, Portmeirion), a także porcelanę niemiecką znanej firmy Goebel i Tea Logic. Posiadamy również pełną ofertę świec Yankee Candle oraz słodkie dodatki do herbaty, takie jak konfitury i czekolady.

 

Wszystkich koneserów herbaty serdecznie zapraszamy do Naszych sklepów w Warszawie, i Wrocławiu.