Strona główna  Strona główna » bezpieczeństwo
Marki

BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZEŃSTWO


Sklep Tea&Tea gwarantuje bezpieczne zakupy w sklepie internetowym dzięki współpracy z serwisem platnosci.pl oraz zastosowaniu protokołu szyfrowania danych SSL.

 

Użycie tych technologii gwarantuje że:

1. Pracownicy obsługujący transakcje w sklepie nie mają dostępu do przesyłanych numerów kart płatniczych Klientów. Znane są one tylko bankowi rozliczającemu transakcje.

2. Dane dotyczące kart płatniczych nie są przechowywane w bazach Sklepu ani na żadnych serwerach internetowych.

3. Formularze zawierające dane osobowe, wypełniane przez użytkownika Sklepu realizowane są za pomocą bezpiecznych protokołów SSL (Security Socket Layer) z użyciem certyfikatu cyfrowego podpisanego przez Webtrust, który istotnie zwiększa ochronę transmisji danych w sieci Internet.

                     

Zabezpieczenie to polega na kodowaniu danych przed ich wysłaniem z przeglądarki użytkownika i rozkodowaniu po bezpiecznym dotarciu na serwer Sklepu. W momencie nawiązania połączenia ze stosującą protokół SSL stroną WWW następuje ustalenie kluczy szyfrujących. Zarówno uzgadnianie kluczy, jak i sama transmisja jest bardzo trudna do złamania. Po połączeniu się z bezpieczną stroną WWW użytkownik jest o tym informowany w następujący sposób:

 

• Internet Explorer

zamknięta kłódka sygnalizująca bezpiecznie połączenie SSL


• Mozilla Firefox

zamknięta kłódka sygnalizująca bezpiecznie połączenie SSL

 

• Opera

zamknięta kłódka sygnalizująca bezpiecznie połączenie SSL